Açık Kaynak Yapılar

iPara ödeme servisleri bir çok açık kaynak projeyle hali hazırda entegre durumdadır, size kalan ilgili plugin'i aşağıdaki listeden indirmek ve sisteminiz içine kurmaktır.

OpenCart

OpenCart, e-tüccarlar için ücretsiz açık kaynaklı e-ticaret platformudur. OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza kurmak için profesyonel ve güvenilir bir temel sağlar. Bu vakıf çok çeşitli kullanıcılara hitap ediyor; Kullanıcı dostu bir arayüz arayışında olan tecrübeli web geliştiricilerinden, mağaza sahiplerine işlerini ilk çevrimiçi olarak başlatmalarına kadar uzanmaktadır. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi üzerinde güçlü bir duruş sağlayan kapsamlı bir miktarda özelliklere sahiptir. OpenCart'ın araçları ile online mağazanızın potansiyelini tam olarak yaşatabilirsiniz.

PrestaShop

PrestaShop ücretsiz, açık kaynaklı bir e-ticaret çözümüdür. Yazılım, Açık Yazılım Lisansı (OSL) kapsamında yayınlanmaktadır. MySQL veritabanı yönetim sistemi desteği ile PHP programlama dilinde yazılmıştır.

Woo Commerce

WooCommerce, WordPress için açık kaynak kodlu bir e-ticaret eklentisidir. WordPress'i kullanarak küçük ve büyük ölçekli online tüccarlar için tasarlanmıştır. 27 Eylül 2011'de başlatılan eklenti, yüklenmesi ve özelleştirilmesi ve serbest baz ürünün sadeliği nedeniyle hızla popüler oldu.

WHMCS

WHMCS, Türkiye’de ve Dünya’da büyük – küçük birçok hosting firması tarafından kullanılan bir yazılımdır. Sağladığı avantajlar ve hızlı ilerlemesi sayesinde çok popüler olan bu yazılım, hosting şirketleri için bu işlerini yapmalarını sağlayan PHP tabanlı bir otomasyon yazılımıdır.

Eklentilerimiz iş ortağımız eticsoft tarafından gerçekleştirilmektedir. Eklentileri indirmek için tıklayınız. Eklentiler ile ilgili taleplerinizi eticsoft destek adresi üzerinden iletebilirsiniz.